11 powiatów w 11 godzin – Komarzyński podsumowuje kampanię na Opolszczyźnie

Dodane przez Wojciech Komarzyński dnia 11 października 2019 o godzinie 16:46

received_559557891541025W najbliższą niedzielę (13.10), Polki i Polacy zdecydują kto będzie ich reprezentował w Sejmie RP. Kandydaci z różnych partii podsumowują swoje kampanie, a wśród nich jest Wojciech Komarzyński – radny Rady Miejskiej w Brzegu, kandydat do sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Komarzyński postawił dziś (11.10) na bezpośredni kontakt z mieszkańcami Opolszczyzny pod hasłem „11 powiatów w 11 godzin”.

Kandydat na posła intensywnie prowadził swoją kampanię od początku jej trwania. Jak sam uważa – jest jednym ze „zwykłych” mieszkańców Brzegu bez rodowodu politycznego. Zapewnił także, że zrobi wszystko, aby nie zawieść, by dbać jako parlamentarzysta o dobro miejsca, z którego pochodzi.

– Przede wszystkim jestem jednym z Was, normalnym zwykłym człowiekiem, bez politycznego rodowodu, kandydatem z Powiatu Brzeskiego, a przecież nikt z zewnątrz nie będzie tak bardzo dbał o to miejsce, w którym żyjemy. Pragnę zapewnić o tym, że byłbym w stanie zrobić dla naszego powiatu naprawdę wiele. Moje propozycje programowe przedstawiałem przez ostatnie tygodnie podczas kampanii wyborczej, ale także na przestrzeni ostatnich lat udowodniłem, że w to, co robię wkładam wiele pracy i serca – informuje Wojciech Komarzyński.

Radny zapewnia, że jako poseł walczyć będzie o budowę drugiej przeprawy mostowej przez Odrę w Brzegu. Przy realizacji inwestycji chce także uwzględnić uwagi i potrzeby mieszkańców Gminy Lubsza.

– Chcę być gwarantem przeprowadzenia na naszym terenie kluczowych inwestycji, w tym przeprawy mostowej wraz z obwodnicą Brzegu. Jednocześnie chciałbym zapewnić, że przy okazji tej inwestycji będę zabiegał o uwzględnienie w powstającym projekcie także postulatów mieszkańców Lubszy – zadeklarowałem to publicznie już wcześniej. – podkreśla Komarzyński.

Kandydat PiS docenia także swoich przeciwników. Wspomina, że dodają mu motywacji do walki o mandat posła.

– Doceniam każdego z przeciwników, którzy uaktywnili się w trakcie kampanii. Dają mi jeszcze więcej motywacji do działania, choć faktycznie piszą i mówią wiele nieprawdy, a na co dzień wiele krzywdzących opinii do mnie dociera. Ktoś kiedyś powiedział „jeśli masz wrogów, to dobrze, bo to znaczy, że o coś w życiu walczyłeś”. I tak jest właśnie w tym przypadku, ja walczę od wielu lat opowiadając się zawsze po stronie mieszkańców – tłumaczy Wojciech Komarzyński.

Co ciekawe, na ostatniej, kampanijnej prostej, poparcia Komarzyńskiemu udzielił Mistrz Świata w kolarstwie torowym Adrian Tekliński.

– Dziękuję za każde wyrazy wsparcia. Poparcie Adriana Teklińskiego to jest coś naprawdę wspaniałego. To dla mnie szczególnie ważne nie tylko ze względu na to, że to mistrz, ale także dlatego, że Adrian jest brzeżaninem, a do tego tak po prostu wspaniałym człowiekiem! – podkreślił Wojciech Komarzyński.

Dodajmy, że kandydat do sejmu rozpoczął dziś od rana objazd po Opolszczyźnie. Trasa nie będzie łatwa, bo Komarzyński zamierza odwiedzić 11 powiatów w 11 godzin. Na spotkaniach z mieszkańcami zachęca do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych 13. października.

received_559557891541025Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.