Panorama Powiatu: Rzecznik powiatu rezygnuje z funkcji i przechodzi do ARiMR-u

Dodane przez Wojciech Komarzyński dnia 13 czerwca 2016 o godzinie 18:18

DSC_0012MODPo sześciu latach pracy w Starostwie Powiatowym, Wojciech Komarzyński przechodzi do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. ARiMR to instytucja płatnicza powołana do wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich, szczególnie poprzez realizację dopłat bezpośrednich, a także innych instrumentów wsparcia.

? Podejmuję nowe wyzwanie, mając pewne koncepcje i plany, które pozwolą na sprawne zarządzanie jednostką w Prudniku, a tym samym na udzielanie kompleksowej pomocy dla rolników ? tłumaczy nowy kierownik prudnickiego Biura Powiatowego ARiMR.

Wojciech Komarzyński ukończył studia magisterskie z zakresu zarządzania w administracji publicznej. Od 2009 roku pracował w Starostwie Powiatowym, gdzie ostatnio pełnił funkcję rzecznika prasowego. Wcześniej zajmował się zamówieniami publicznymi. Na swoim koncie zawodowym ma również dwuletni staż w wydziale zajmującym się pozyskiwaniem środków unijnych.

Młody samorządowiec od 2010 roku zasiada w Radzie Miejskiej Brzegu. W latach 2010-2014 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska, a od 2014 roku jest przewodniczącym Komisji Budżetu Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego przy Radzie Miejskiej. W 2011 roku brał udział w obradach Wojewódzkiej Konferencji Rolnej. W tym samym roku był jednym ze sprawozdawców rezolucji w sprawie dopłat bezpośrednich. Wojciech Komarzyński poruszał tematykę rolną podczas kampanii w wyborach parlamentarnych w 2015 roku, w których zdobył 2.300 głosów.

? Kończę trwającą ponad 6 lat pracę w Starostwie Powiatowym w Brzegu. Dziękuję kierownictwu i wszystkim pracownikom Starostwa, dziennikarzom i przedstawicielom mediów, z którymi w ostatnim czasie dane mi było współpracować. To bardzo ważny czas w moim życiu. Czas pełen doświadczeń i współdziałania ze wspaniałymi ludźmi ? dodaje na koniec Wojciech Komarzyński.

DSC_0012MODDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.