Wojciech Komarzyński: „Chcę być posłem związanym z ziemią brzeską” – „KOMARObus” rusza w teren

Dodane przez Wojciech Komarzyński dnia 27 sierpnia 2019 o godzinie 17:17

2019-08-27_156691040810~2Dziś (27.08) w Brzegu, na jednym z parkingów przy Zamku Piastów Śląskich, odbyło się kolejne spotkanie kandydata na posła Wojciecha Komarzyńskiego. Tematem dzisiejszego briefingu była prezentacja „KOMARObusu”, który ma dotrzeć do każdego miejsca i wielu ludzi na terenie Opolszczyzny.

– Moja kampania wkracza w kolejny, bardzo ważny etap spotkań z mieszkańcami. Bezpośredni kontakt i rozmowy które są dla mnie bardzo ważne. Chcę usłyszeć co ludzie mają mi do powiedzenia, by móc w przypadku wygranej te wszystkie głosy uwzględniać w swojej działalności – powiedział Wojciech Komarzyński, kandydat na posła RP. – „KOMARObus” rusza w trasę! Wyrusza po zwycięstwo, ale chcę podkreślić, że nie moje własne, ale nasze wspólne zwycięstwo! Bo jeśli wygramy, to będzie zwycięstwo powiatu brzeskiego. Chcę być posłem przez całą kadencję związanym z moim regionem, aby jak najwięcej dla niego zrobić. Chcę prowadzić kampanię fair-play, obiecywać tylko tyle ile jestem w stanie spełnić, a następnie robić więcej niż obiecałem. To jest moja sztandarowa zasada. Chcę dotrzeć do każdej miejscowości i wysłuchać każdego mieszkańca. Mam nadzieję, że mi się to uda. Pomagają mi w tym fantastyczne młode osoby, które dodają mi wiatru w żagle – podsumował Komarzyński.

Po spotkaniu „KOMARObus” odjechał w teren, by spotkać się z mieszkańcami powiatu brzeskiego. Kolejnym kierunkiem będzie Namysłów i jego okolice.

Dla przypomnienia, w ubiegłym tygodniu Wojciech Komarzyński w Opolu mówił o mocnym przedstawicielstwie dla samorządów z Opolszczyzny.

– Samorząd potrzebuje bardzo mocnego przedstawicielstwa, głosu w parlamencie Rzeczypospolitej Polskiej. Ale w drugim akcencie chcę zaznaczyć, że ten głos i przedstawicielstwo powinno być oparte na współpracy i dialogu z rządem. Nigdy nie powinien opierać się na konfrontacji, co ma miejsce w obecnej kadencji – mówił wtedy Komarzyński.

2019-08-27_156691040810~2Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.