Wojciech Komarzyński w Opolu: „Samorząd potrzebuje bardzo mocnego przedstawicielstwa”

Dodane przez Wojciech Komarzyński dnia 19 sierpnia 2019 o godzinie 17:19

wojtek-komarzyński-2019-konferencja-prasowa-w-opolu-brzeg24-2Wojciech Komarzyński zorganizował dzisiaj krótką konferencję, która odbyła się pod opolskim ratuszem. Kandydat na posła przekonywał, że będzie działać na rzecz dobrej współpracy po wyborach rządu z samorządami. Argumentując, że razem we współpracy mogą osiągnąć więcej. Brzeski radny zapewnił, że nigdy nie odmówi pomocy dla samorządów z Opolszczyzny, jeżeli będzie dotyczyła ona słusznej sprawy dla regionu.

– Nie jest już tajemnicą, że będę się ubiegał w wyborach parlamentarnych o mandat posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Nie to będzie jednak tematem konferencji, a w zasadzie krótkiego briefing’u, z którego chciałbym aby popłynął bardzo ważny przekaz – powiedział na wstępie Wojciech Komarzyński, kandydat na posła z listy PiS. – Samorząd potrzebuje bardzo mocnego przedstawicielstwa, głosu w parlamencie Rzeczypospolitej Polskiej. Ale w drugim akcencie chcę zaznaczyć, że ten głos i przedstawicielstwo powinno być oparte na współpracy i dialogu z rządem. Nigdy nie powinien opierać się na konfrontacji, co ma miejsce w obecnej kadencji – dodał Komarzyński.

Wojciech Komarzyński, radny miejski z Brzegu, wieloletni samorządowiec i „Samorządowiec Opolszczyzny” w 2018 r. w plebiscycie NTO. Startuje w wyborach z listy Prawa i Sprawiedliwości. Na liście kandydatów do sejmu startuje z 11. miejsca. Jest to drugi start działacza, który w poprzednich wyborach uzyskał 2297 głosów od mieszkańców regionu. Poniżej pełny film z konferencji.

wojtek-komarzyński-2019-konferencja-prasowa-w-opolu-brzeg24-2Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.