Wojciech Komarzyński Dyrektorem opolskiego ARiMR

Dodane przez Wojciech Komarzyński dnia 9 grudnia 2020 o godzinie 18:18

arimrDotychczasowy zastępca dyrektora opolskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, od dzisiaj (8.12) w pełni przejął stery nad Agencją. Wojciech Komarzyński, bo o nim mowa, od 10 lat jest miejskim radnym Brzegu, a swoją karierę zawodową w administracji publicznej rozpoczynał od najniższych szczebli, m.in. w Starostwie Powiatowym w Brzegu.

Jak czytamy w komunikacie opolskiego ARiMR: – „Wojciech Komarzyński – ukończył studia magisterskie na kierunku zarządzanie w administracji publicznej, licencjackie na kierunku pedagogika, a także podyplomowe studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od 2010 roku radny Rady Miejskiej Brzegu. W latach 2010 – 2014 – Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska, w latach 2014 – 2018 Przewodniczący Komisji Budżetu, Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego. Uczestnik wielu prestiżowych kursów i szkoleń organizowanych przez renomowane ośrodki. W swojej karierze zawodowej zajmował się m.in. sprawami pozyskiwania funduszy unijnych, zamówień publicznych, był rzecznikiem prasowym w Starostwie Powiatowym w Brzegu oraz w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu. Dotychczas pełnił funkcję zastępcy Dyrektora w Opolskim Oddziale ARiMR”.

– „Wiem doskonale, jak wiele przede mną pracy, którą zamierzam wykonywać jak najbardziej sumiennie, pokornie i uczciwie. Mam nadzieję, że uda mi się dobrze wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w pracy na rzecz tych, którym dane jest mi służyć, bo to jest dla mnie najważniejszym priorytetem” – czytamy z kolei w komentarzu Wojciecha Komarzyńskiego.

Dodajmy, że ARiMR to największa w Europie agencja wykonawcza w zakresie wdrażania instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej. Udziela także pomocy ze środków krajowych.

arimrDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.