Wojciech Komarzyński wicedyrektorem opolskiego ARiMR

Dodane przez Wojciech Komarzyński dnia 27 kwietnia 2020 o godzinie 18:18

arimrWojciech Komarzyński został powołany na funkcję wicedyrektora Opolskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. „W niezwykle trudnym czasie, przychodzi mi podjąć równie trudne wyzwanie. Ale przyjmuję je z pełną odpowiedzialnością i proszę, abyście trzymali kciuki, bo idę tam przecież służyć ludziom, pracując na rzecz opolskiego rolnictwa, przed którym, jak wiemy również stoją dziś ogromne wyzwania.” – poinformował na swoim facebooku Wojciech Komarzyński

„Odbierając powołanie na funkcję wicedyrektora Opolskiego Oddziału ARiMR, zapewniam, że zrobię wszystko, aby nie zawieść, aby jak najlepiej wykorzystać swoją wiedzę zdobytą podczas studiów magisterskich z zarządzania, podyplomowych z rolnictwa, a także doświadczenie zdobyte podczas 10 lat w administracji samorządowej i rządowej w pracy na rzecz tych, którym dane mi będzie służyć.” – dodaje Komarzyński.

Nowy wicedyrektor Opolskiego Oddziału ARiMR dziękuje dotychczasowym współpracownikom oraz mediom. „Pragnę w tym miejscu podziękować moim dotychczasowym współpracownikom, naprawdę wspaniałym i życzliwym ludziom, z którymi miałem wielkie szczęście pracować w WFOŚiGW w Opolu. Z racji tego, że pełniłem tam m.in. funkcję rzecznika prasowego dziękuję także opolskim mediom, dziennikarzom, z którymi praca była również wielką przyjemnością i zaszczytem.” – czytamy dalej w komunikacie.

Komarzyński zachęca ponadto, a także zapewnia o swojej woli współpracy. „Zapewniam, że ta współpraca się jednak nie kończy, lecz nabiera tylko nowego wymiaru. Deklaruję, że tak, jak to miało miejsce dotychczas współpracował będę z każdym, kto tylko zechce współdziałać ze mną dla dobra wspólnego.”

Wojciech Komarzyński ma 30 lat, od urodzenia jest mieszkańcem Brzegu. Ukończył studia magisterskie na kierunku zarządzanie w administracji publicznej, licencjackie na kierunku pedagogika, a także podyplomowe studia rolnicze na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od 2010 roku radny Rady Miejskiej Brzegu. W latach 2010 – 2014 – Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska, w latach 2014 – 2018 Przewodniczący Komisji Budżetu, Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego. Od początku swojej działalności zaangażowany w sprawy bezpieczeństwa powodziowego, opieki żłobkowej, a także rozwoju infrastruktury publicznej i sprawy społeczne. Aktywnie uczestniczy w akcjach i wydarzeniach o charakterze kulturalnym, patriotycznym, czy charytatywnym. W działalność społeczną i lokalne życie polityczne zaangażował się mając zaledwie kilkanaście lat. Samorządowiec Opolszczyzny 2018 roku. Za działalność społeczną i samorządową odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. Uczestnik wielu prestiżowych kursów i szkoleń organizowanych przez renomowane ośrodki. W swojej karierze zajmował się m. in. sprawami pozyskiwania funduszy unijnych, zamówień publicznych, był rzecznikiem prasowym w Starostwie Powiatowym w Brzegu, kierował także jednym z Biur Opolskiego Oddziału ARiMR – największej w Europie agencji płatniczej. Obecnie pełni funkcję rzecznika prasowego w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu. Prywatnie członek Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Polskiego Związku Wędkarskiego.

arimrDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.