Wybory do Sejmu 2015

Dodane przez Wojciech Komarzyński dnia 26 października 2015 o godzinie 13:30

Bez tytułuDziękuję za każdy jeden z 2.300 oddanych na mnie głosów. Choć wynik ten nie gwarantuje mi wejścia do Sejmu, to powoduje poczucie nie tylko dużej satysfakcji, ale i ogromnego zobowiązania wobec wszystkich tych osób, które mi zaufały. I właśnie tego zaufania obiecuję nie zawieść, kontynuując swoją działalność w Radzie Miejskiej Brzegu.

Wyborów 2015 nie uważam za czas stracony, to bardzo dobry czas, który stanowi jedynie pewien etap w moim życiu, bo przecież „być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, ale zwyciężyć i spocząć na laurach – to klęska”. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i wspierają. Gratuluję serdecznie wszystkim nowym posłom z naszego regionu, a szczególnie Pawłowi Grabowskiemu (brzeskiemu wojownikowi Kukiza), któremu udało się dokonać rzeczy dotychczas niemożliwej – Brzeg ma swojego posła!

 

Podsumowanie kampanii

Szanowni Państwo. Przed nami bardzo ważne wybory, w których zdecydowałem się kandydować, aby wykorzystać swoją energię, wiedzę i doświadczenie w pracy na rzecz naszej Ojczyzny i Ziemi Brzeskiej. Mam nadzieję, że w trakcie kończącej się już kampanii wyborczej udowodniłem, że można prowadzić merytoryczny dialog bez zbędnych sporów.  Szanowni Mieszkańcy Gminy Grodków, Lewin Brzeski, Lubszy, Olszanki, Skarbimierza i oczywiście mojego rodzinnego Brzegu proszę Was o poparcie, bo wierzę, że jeśli zmobilizujemy nasze siły i powierzymy nasze głosy jednemu kandydatowi, jesteśmy w stanie samodzielnie wybrać własnego przedstawiciela do Sejmu RP, który będzie nas reprezentował i zabiegał o nasze wspólne sprawy. Jestem przekonany, że Powiat Brzeski potrzebuje i zasługuje na posła. Mamy przecież wiele spraw i problemów, które mogą być rozwiązane wyłącznie na szczeblu centralnym. Doświadczenie uczy natomiast, że nikt z zewnątrz, kto dzisiaj zabiega o nasze głosy, nie będzie o nas pamiętał – oczywiście do czasu kolejnych wyborów. Deklaruję współpracę z każdym, kto będzie chciał działać dla dobra wspólnego.

Bez tytułu

Pierwszym krokiem, jaki uczynię w przypadku wygranych wyborów będzie otwarcie biura poselskiego, w którym zapewnię mieszkańcom bezpłatną pomoc prawną. Będę wspierał nie tylko mieszkańców, ale także organizacje społeczne i samorządowców, kiedy będą potrzebowali pomocy parlamentarzysty. Podejmując wszelkie decyzje zawsze kierował się będę dobrem człowieka i interesem publicznym. Proszę o Państwa poparcie i gwarantuję, że nie zawiodę.

 

Program wyborczy:

Główne założenia dotyczące mojej wizji sprawowania funkcji parlamentarzysty przedstawiłem na konferencji rozpoczynającej kampanię. Na tej samej konferencji zapewniłem, że odwiedzając kolejno różne strony Powiatu Brzeskiego przedstawię swój program w odniesieniu do określonych obszarów życia społecznego, gospodarczego i politycznego. I tak udało mi się zająć takimi kwestiami, jak rolnictwo, społeczeństwo obywatelskie, przemysł i gospodarka, a także opieka zdrowotna. Za każdym razem zwoływałem konferencje prasowe, na których przedstawiałem konkluzje ze spotkań, rozmów i moich propozycji w danym temacie:

 

Moja kampania w mediach:

Chciałbym w tym miejscu podziękować mediom, za poświęcony mi czas i zainteresowanie. To dzięki Wam miałem możliwość dotrzeć do naszych mieszkańców. Poniżej przedstawiam wybrane relacje:

Panorama Powiatu: Wojciech Komarzyński kandydatem do Sejmu RP [wideo]

Nowa Trybuna Opolska: Radny PiS ogłosił swoją kandydaturę na posła

Radio Opole: Czy Brzeg doczeka się posła – Na to liczy Zjednoczona Prawica [posłuchaj]

Info Brzeg: Wojciech Komarzyński kandydatem do Sejmu RP [wideo]

Panorama Powiatu: „Młodość, skuteczność, zaangażowanie” – wywiad z Wojciechem Komarzyńskim

Panorama Powiatu: Konferencja Wojciecha Komarzyńskiego w Przylesiu [wideo]

Radio Opole: Kandydat na posła z Brzegu obiecuje pomoc rolnikom [posłuchaj]

Panorama Powiatu: Komarzyński w Tarnowcu: „Państwo obywatelskie, to przyszłość” [wideo]

Info Brzeg: Kombatanci popierają Komarzyńskiego [wideo]

Panorama Powiatu: Spotkanie W. Komarzyńskiego ws. przemysłu i spraw gosp. w Lewinie Brzeskim

Panorama Powiatu: Zjednoczona Prawica: „NFZ dyskryminuje zachodnie powiaty Opolszczyzny”

Radio Opole: Kandydat PiS atakuje Wojewodę

Panorama Powiatu: Komarzyński: Deklaracje wojewody zaprzeczają jego dotychczasowej działalności

 

Rozpoczęcie kampanii wyborczej [wideo]

Szanowni Państwo. Mam zaszczyt poinformować, że zdecydowałem o wzięciu udziału w zbliżających się wyborach parlamentarnych, kandydując do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Myślę, że każdy, kto działa w przestrzeni publicznej, musi spodziewać się kolejnych wyzwań. Ja takie wyzwanie przyjąłem, a swoją kandydaturę traktuję, jako ofertę skierowaną do naszych mieszkańców. Jestem, bowiem przekonany, że Powiat Brzeski potrzebuje i zasługuje na posła. Mamy przecież wiele spraw i problemów, które mogą być rozwiązane wyłącznie na szczeblu centralnym. Niestety na przestrzeni ostatnich lat Powiat Brzeski nie zdołał wybrać swojego przedstawiciela nawet wtedy, gdy kandydatury były relatywnie mocne. Mam nadzieję, że teraz się to zmieni. Ze swojej strony deklaruję, że moja kampania wyborcza będzie oparta wyłącznie o merytoryczne argumenty i propozycje. Nie chcę i nie będę wdawać się w personalne rozgrywki. W trakcie kampanii wyborczej postaram się przedstawić wizję sprawowania przeze mnie mandatu parlamentarzysty. Chciałbym, aby była to kadencja tak zwanych „otwartych drzwi”. Dlatego zapewniam, że w przypadku powierzenia mi pełnienia tej zaszczytnej funkcji drzwi mojego biura będą zawsze otwarte dla naszych mieszkańców. Będzie w nim można ponadto uzyskać np. bezpłatną pomoc prawną. Chciałbym także mieszkańcom, przedstawicielom organizacji społecznych, wójtom i burmistrzom niezależnie od tego, jakie opcje polityczne będą reprezentować otwierać drzwi wszędzie tam, gdzie będą one przed nimi zamknięte i pomagać w rozwiązywaniu napotkanych problemów. Chcę działać ponad politycznymi podziałami dla dobra Powiatu Brzeskiego i całej Opolszczyzny.

 

Notka biograficzna:

Wojciech Komarzyński – 25 lat, urodzony i stale mieszkający w Brzegu. Ukończył studia licencjackie na kierunku pedagogika oraz magisterskie na kierunku zarządzanie w administracji publicznej z wynikiem bardzo dobrym. Pracownik administracji samorządowej. Radny Rady Miejskiej Brzegu od 2010 roku. Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska w latach 2010-2014, a obecnie Przewodniczący Komisji Budżetu, Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego. Od początku swojej działalności zaangażowany w sprawy bezpieczeństwa powodziowego, opieki żłobkowej, a także rozwoju infrastruktury publicznej i sprawy społeczne. Aktywnie uczestniczy w akcjach i wydarzeniach o charakterze kulturalnym, patriotycznym, czy charytatywnym.

Od młodych lat zaangażowany w działalność społeczną i lokalne życie polityczne. W 2006 roku zaproszony na obrady Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Sekretarz Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości, członek opolskiego i brzeskiego zarządu tej partii, wiceprezes Forum Młodych PiS w Województwie Opolskim i pełnomocnik w Powiecie Brzeskim. Współautor programu samorządowego Komitetu Powiatowego PiS w Brzegu. Członek Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W swojej karierze zajmował się m. in. sprawami pozyskiwania funduszy unijnych, a także zamówień publicznych. Obecnie Rzecznik Prasowy Powiatu Brzeskiego.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.