Zobacz kto wygrał wybory w brzeskim PiS

Dodane przez Wojciech Komarzyński dnia 26 września 2012 o godzinie 18:40

wybory_pisDnia 26 września br. odbyły się wybory w strukturach Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Brzegu. Na początku zebrania, delegaci uroczyście odśpiewali Hymn państwowy i przystąpili do obrad. Ich wynikiem było podjęcie Uchwały mówiącej o konieczności budowy drugiej przeprawy mostowej dla naszego miasta. Uchwała ta trafi do Zarządu Okręgowego PiS, na ręce posła Sławomira Kłosowskiego.

 

Następnie przystąpiono do głosowania w wyniku, którego do nowego Zarządu Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Brzegu wybrano: Macieja Stefańskiego, Mariusza Grochowskiego, Mieczysława Niedźwiedzia, Dariusza Byczkowskiego, Janinę Góral, Wojciecha Komarzyńskiego i Tomasza Różę. Przewodniczącym Komitetu ponownie został wybrany Maciej Stefański.

wybory_pis

Obrady zakończono dyskusją i pamiątkowym zdjęciem. Już wkrótce zostanie zwołane pierwsze posiedzenie, na którym nowy Zarząd się ukonstytuuje wybierając sekretarza i skarbnika. Teraz przed nowo wybranymi członkami Zarządu wiele pracy na rzecz naszych małych Ojczyzn, jakimi są Miasto Brzeg i Powiat Brzeski.4 thoughts on “Zobacz kto wygrał wybory w brzeskim PiS

  1. Dino pisze:

    Panie Komarzyński ilu tak naprawdę nowych członków, po wyborach weszło do obecnego zarządu terenowego PiS w Brzegu?

  2. W dotychczasowym Zarządzie zasiadali: Maciej Stefański, Mieczysław Niedźwiedź, Janina Góral, Jacek Kaczmarek i Tomasz Róża. Tak więc do nowego Zarządu weszło trzech nowych członków: Mariusz Grochowski, Dariusz Byczkowski i moja skromna osoba.

  3. romeo pisze:

    Zastanawiam się nad złożeniem swojego wniosku o przyjęcie do tej organizacji lecz nie wiem ile wynoszą składki członkowskie.

  4. sosna pisze:

    Pięknie.. Gratuluję szanownemu koledze. Oby tak dalej. Trzymam kciuki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.